Pojištění GAP pro nová vozidla

Pojistíme váš vůz proti ztrátě jeho hodnoty – v případě problému dorovnáme rozdíl mezi tržní a novou cenou vozidla

Koupili jste nové vozidlo, nebo se na nákup teprve chystáte? A už jste slyšeli o pojištění GAP? To patří mezi nejužitečnější pojištění právě při nákupu nového vozidla, nikdy totiž nevíte, co se může přihodit.

Hodnota nového auta klesá s každým ujetým kilometrem. Pokud dojde k poškození živlem nebo při havárii, pokryje vám náklady na nové náhradní díly havarijní pojištění. Jenže co když dojde k úplnému zničení nebo odcizení? V takovém případě vám bude vyplaceno pojistné plnění pouze do výše aktuální hodnoty vozu. Tato hodnota však neustále klesá, a to okamžitě po uvedení do provozu.

Tuto situaci řeší právě pojištění GAP. V případě úplného zničení nebo odcizení vám Allianz GAP pojištění zajistí pojistné plnění v takové výši, že si ihned můžete pořídit vozidlo zcela nové.

Pro koho je pojištění GAP určeno?

  • pro majitele nových vozidel
  • pro ty, kteří požadují 100% ochranu svého vozu
  • pro řidiče, kteří chtějí předejít nenadálému zatížení svého rozpočtu

Modelový příklad pojištění GAP v případě odcizení vozidla

Pojďme si názorně ukázat, jak GAP pojištění funguje. Představte si situaci, kdy jste si pořídili zcela nové auto v hodnotě 400 000 Kč. Využíváte ho pravidelně na cesty do práce i víkendové výlety, ale jednoho dne dojde k jeho odcizení. V době pojistné události je však aktuální cena 200 000 Kč, 10% spoluúčast pak činí 20 000 Kč.

Pokud máte pouze havarijní pojištění, bude vám za váš nový odcizený vůz vyplaceno 180 00 Kč.

S pojištěním GAP však získáte dalších 220 000 Kč, čili je vám vyplacena celá pořizovací částka vašeho automobilu, a vy si tak s naprostým klidem můžete pořídit další vůz.

Chráníme vaše finanční prostředky. Sjednejte si GAP pojištění online ještě dnes!

Kontaktní formulář