Získali jsme cenu Zlatý Měšec

7. 3. 2011

Sedmý ročník čtenářské ankety o nejlepší finanční instituci roku Zlatý Měšec 2011 má své vítěze. V kategorii pojišťoven je to již potřetí za sebou Allianz pojišťovna a stejný hattrick se podařil také v kategorii penzijních fondů, kde si nejvyšší ocenění odnesl Allianz penzijní fond.

Vždy je snazší zvítězit poprvé, než vítězství znovu obhájit. A nám se to podařilo již podruhé,“ uvedl při přebírání ceny Jakub Strnad, předseda představenstva Allianz pojišťovny. „Cením si hlavně důvěry klientů, kteří nadstandardně ohodnotili kvalitu našich služeb, špičkovou asistenci a navíc mají dobré zkušenosti i s likvidací pojistných událostí. Z jejich známkování je zřejmé, že značka Allianz se pro ně stává synonymem kvality. Kvalita produktů i služeb je pro nás v Allianz velmi důležitá a její zvyšování smyslem naší každodenní práce,“ dodal Jakub Strnad.
 
„U Allianz penzijního fondu pak klienti nejlépe hodnotí zejména výši připisovaných výnosů, která se nám navzdory krizi, daří držet přes 3 procenta,“ dodal předseda představenstva Petr Poncar.
 
Anketa Zlatý Měšec umožňuje široké veřejnosti ocenit spokojenost s finančními institucemi, ale zároveň díky několika specifickým parametrům u každé instituce ohodnotit kvalitu a ceny služeb, klientský servis, či například úroveň jednání. U pojišťoven to byl také rozsah pojistného krytí, dostupnost a kvalita asistenčních služeb, či rychlost likvidace pojistné události. Hlasující také mohli navíc napsat svůj vlastní slovní komentář, který nejlépe vystihl jejich reálné praktické zkušenosti s danou institucí.
 
S pozdravem,
Václav Bálek
vedoucí oddělení interní
a externí komunikace


Praha, 7. 3. 2011
 

Kontaktní formulář