Převod bonusů z povinného ručení na havarijní pojištění

7. 1. 2011

Přemýšlíte, že si ke svému povinnému ručení sjednáte i havarijní pojištění, ale v minulosti jste žádné takové pojištění neměli a nemůžete uplatnit slevu na pojištění převodem bezeškodných měsíců z předchozího pojištění? Myslíte si, že je dobré mít větší ochranu auta, ale nemůžete si ji dovolit? Allianz pro Vás připravil jedinečnou akci, kdy je možné zkopírovat si bezeškodný průběh povinného ručení i na havarijní pojištění!

Co to pro Vás znamená? Jezdíte-li bez nehod a máte již bonus za bezeškodný průběh pojištění, získáváte za každých 12 beznehodových měsíců další slevu na povinné ručení. Nyní si však tyto měsíce můžete převést i na havarijní pojištění, sjednáním kterého máte možnost získat nesrovnatelně vyšší ochranu svého vozidla.


Povinné ručení Vás chrání, když vozidlem způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku jiné osoby. Havarijní pojištění chrání Vaše vozidlo nejen v případě dopravní nehody, ale i v případě odcizení, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelní události či vandalismu.
 

Allianz odměňuje spolehlivé řidiče, proto můžete nyní nově použít bonus za bezeškodný průběh povinného ručení na libovolný počet dalších vozidel, a to při zachování bonusu u stávajícího pojištění. Bezeškodný průběh povinného ručení je možné také využít při sjednávání kterékoliv z variant základního havarijního pojištění; tedy bez rozdílu, zda se základní havarijní pojištění vztahuje i na případy havárie či nikoliv.


Sjednejte si pojištění s tou nejširší pojistnou ochranou snadno a rychle přímo přes internet!


S pozdravem


Sandra Šubertová
Allianz pojišťovna, a.s.


Praha, 7. 1. 2011

Kontaktní formulář