Mimořádná sleva až 800 Kč na autopojištění

11. 7. 2011

Nemáte ještě zákonné pojištění vozidla? Nevíte, kde získat autopojištění s nejširším krytím a s exkluzivní slevou až 800 Kč? Komplexní autopojištění Allianz Direct zahrnuje povinné ručení, základní havarijní pojištění a různá připojištění. Allianz Direct nyní nabízí autopojištění s mimořádnou slevou až 800 Kč, která platí až do 31. 8. 2011!

Povinné ručení je zákonné pojištění, které musí uzavřít každý majitel motorového vozidla registrovaného v České Republice. Smyslem tohoto druhu pojištění je povinná ochrana provozovatele vozidla, který způsobí nehodu. S našim pojištěním ale můžete získat náhradu škody dokonce  i Vy. A navíc - sjednáte-li si nyní online povinné ručení u Allianz Direct s roční platbou, získáte mimořádnou slevu 400 Kč! Pokud zvolíte pololetní nebo čtvrtletní platbu, o jedinečnou slevu samozřejmě nepřijdete. Slevu pro Vás rozložíme do celého roku.


Uvažujete také o sjednání havarijního pojištění? Chcete zajistit vyšší ochranu pro Vaše auto nejen v případě nehody, ale i v případě odcizení, poškození nebo zničení vozidla v důsledku živelní události či vandalismu? V tomto případě od Allianz Direct získáte slevu 800 Kč!


Ať už si sjednáte pouze povinné ručení, nebo se rozhodnete pro výhodnou kombinaci i s havarijním pojištěním, sleva platí po celou dobu trvání Vaší pojistné smlouvy.


Spočítejte si cenu Vašeho pojištění a získejte naprosto jedinečnou slevu na trhu! Online přímo zde.


Sandra Šubertová
Allianz Direct

V Praze dne 11. 7. 2011

Kontaktní formulář