1. 3. 2012 15% sleva na cestovní pojištění

1. 3. 2012

Sezóna zimních sportů je stále v plném proudu, na horách je spousta sněhu, děti mají jarní prázdniny a všichni si chtějí ještě užít poslední lyžování. Allianz Direct pro Vás opět připravil exkluzivní slevovou akci na cestovní pojištění. Sjednáte-li si cestovní pojištění v období od 27. 2. 2012 do 31. 3. 2012, získáte od nás 15% slevu. Sleva se vztahuje na cesty do zóny Evropa, trvající maximálně 90 dnů.

V případě, že se nechystáte vyrazit na lyže, ale máte v plánu užít si spíše sluníčka v teplých krajinách, bude vás zajímat informace, že zóna Evropa nezahrnuje jen státy na tomto kontinentu, ale i další oblíbené destinace, jako Alžírsko, Egypt, Izrael, Maroko, Tunisko; u Portugalska včetně Azorských ostrovů a Madeiry, u Španělska včetně Baleárských a Kanárských ostrovů, u Ruska v jeho evropské části a u Turecka v jeho evropské i asijské části.

Pokud ale vyrážíte za zimními sporty, Allianz Direct pro Vás má cestovní pojištění, ve kterém jsou všechny oblíbené zimní sporty jako lyžování, snowboarding, běh na lyžích či snowtubbing již v základní nabídce bez navýšení sazeb pojistného. Co to pro Vás znamená? Nemusíte si již sjednávat žádné další připojištění sportů, pojištění Allianz Direct se vztahuje na pojistné události, které se při provozování těchto sportů přihodí.

Cestovní pojištění s neomezeným krytím léčebných výloh a nyní i s akční 15% slevou si můžete sjednat online na www.AllianzDirect.cz, anebo prostřednictvím Call Centra na čísle 241 170 000, kde jsou zkušení operátoři k dispozici od pondělí do pátku v době od 8 do 20 hodin.

V Praze dne 1. 3. 2012
Sandra Šubertová
Allianz Direct, s.r.o.

Kontaktní formulář