Cestovní pojištění s exkluzivní slevou 12 %

20. 12. 2011

Vzhledem k tomu, že je sezóna zimních sportů v plném proudu, Allianz pro vás připravil mimořádnou slevu na cestovní pojištění. Sjednáte-li si v období od 12. 12. 2011 do 12. 1. 2012 cestovní pojištění, získáte exkluzivní 12% slevu

Plánujete jet na hory až později? Nevadí, pojištění si můžete sjednat již teď s počátkem kdykoliv v budoucnosti.

Chystáte-li se lyžovat, jezdit na snowboardu nebo běžkovat, Allianz pro Vás má cestovní pojištění, ve kterém jsou všechny oblíbené zimní sporty již v základní nabídce bez navýšení sazeb pojistného. Co to pro Vás znamená? Nemusíte si již sjednávat žádné další připojištění sportů, pojištění Allianz se vztahuje na pojistné události, které se při provozování těchto sportů přihodí.

Cestovní pojištění Allianz dále obsahuje neomezené krytí léčebných výloh, což oceníte zejména proto, že se krytí vztahuje i například na zásah horské služby s vrtulníkem. Dalším pojistným rizikem je pojištění zavazadel, které se vztahuje i na sportovní náčiní, tedy na Vaše lyže nebo snowboardy. 

Jak si pojištění můžete sjednat? Stačí kliknout na www.online.allinaz.cz a v sekci Cestovní pojištění vyplnit formulář anebo zavolat na číslo 241 170 000, kde s Vámi pojištění po telefonu sjedná během pár minut profesionální operátor. 

V Praze dne 20. 12. 2011
Sandra Šubertová
Allianz pojišťovna, a.s.

Kontaktní formulář