Dvě významná ocenění v soutěži o Cenu Hospodářských novin

25. 6. 2010

Ve druhém ročníku soutěže o Cenu Hospodářských novin „Nejlepší banka 2010“ a „Nejlepší pojišťovna 2010“, získala Allianz pojišťovna dvě významná ocenění:
 • třetí místo v hlavní kategorii „Nejlepší pojišťovna 2010“
 • Pojišťovací inovátor 2010 za produkt rizikového životního pojištění PRO život
 • Titul Nejlepší pojišťovna 2010 má možnost získat pojišťovna, která nabízí svým klientům nejvýhodnější produkty a služby a zároveň má i dobré hospodářské výsledky, které jsou jedním z hlavních hodnotících kritérií.

  Do kategorie Pojišťovací inovátor nominují pojišťovny produkty nebo služby, které považují za inovativní; letos jich bylo nominováno sedmnáct. Těší nás, že veřejnost ocenila zcela nové vlastnosti produktu PRO život, které jsou na trhu výjimečné

  - rizikové životní pojištění pro celou rodinu
  - zcela volitelná spořící složka
  - nákladovost investiční složky srovnatelná s podílovými fondy.
  Produkt PRO život klienty v hlasování zaujal šíří a flexibilitou své nabídky, vysoce byla vyzvednuta jednoduchost, srozumitelnost a komfort produktu pro klienta.

  Ceny za Allianz pojišťovnu převzali osobně Jakub Strnad, předseda představenstva a Stefan Markschies, člen představenstva na slavnostním vyhlášení výsledků dne 24. 6. 2010 v Hotelu Marriott Prague.

  Dosažená ocenění jsou potvrzením stabilní pozice Allianz pojišťovny na českém pojistném trhu, na čemž má velkou zásluhu promyšlená finanční politika naši společností a její orientace na klienta. Ocenění nám současně ukazují, že pokud chceme i nadále zůstat atraktivním partnerem pro klienty, musíme jít cestou inovací.

  Děkujeme všem zaměstnancům a pojišťovacím poradcům, kteří svojí prací a iniciativou přispívají k vynikajícím výsledkům Allianz pojišťovny, k posilování její pozice na trhu a udržení dobrého jména u klientů.

   

  Srdečně


  Jakub Strnad
  předseda představenstva

  Stefan Markschies
  člen představenstva

  Praha, 25. 6. 2010

  Kontaktní formulář