10% sleva na autopojištění

1. 2. 2011

Komplexní autopojištění Allianz Direct zahrnuje povinné ručení, základní havarijní pojištění a různá připojištění. Allianz Direct nyní nabízí autopojištění s mimořádnou 10% slevou, která platí od 1.2.2011 do 31.3.2011.

Povinné ručení si nyní můžete exkluzivně sjednat o 10 % levněji. A nejen to! Sleva se vztahuje na všechny složky autopojištění, tedy i na základní havarijní pojištění a veškerá ostatní připojištění.


Povinné ručení je zákonné pojištění, které musí uzavřít každý majitel motorového vozidla registrovaného v České Republice. Princip tohoto druhu pojištění je ochrana pro provozovatele vozidla, který způsobí nehodu. Pojišťovna tedy uhradí škody poškozenému jak na zdraví, tak na majetku, které pojištěný svou jízdou způsobí.


Sjednáním havarijního pojištění si zajistíte vyšší ochranu Vašeho vozidla. Při sjednání si můžete zvolit rozsah pojištění i výši spoluúčasti, tedy částku, kterou se podílíte na pojistném plnění.


Cenu pojistného lze ovlivnit několika faktory.  Například výší spoluúčasti - čím vyšší spoluúčast si zvolíte, tím nižší pojistné budete platit, dále bonusem z bezeškodného průběhu, který lze nově převést z povinného ručení i na havarijní pojištění nebo zabezpečením vozidla.


Velmi často využívané je pojištění skel vozidla, které se vztahuje na všechna obvodová skla vozidla. Dalším oblíbeným připojištěním je také úrazové pojištění osob ve vozidle.


Celé pojištění si můžete nyní sjednat s 10% slevou!


S pozdravem,

Sandra Šubertová
Allianz Direct

Praha, 1. 2. 2011

Kontaktní formulář