Allianz online na Facebooku – Automobilové horoskopy

11. 7. 2011

I Allianz Direct pro své příznivce zprovoznil stránky na Facebooku. Díky nim se vždy jako první dozvíte o exkluzivních akcích a slevách a budete mít po ruce čerstvé informace.

Nyní budete týmu Allianz Direct ještě blíž. Můžete zde sdílet i Vaše příběhy z cest nebo zkušenosti s pojišťovnou


Jako vždy má pro Vás Allianz Direct ještě něco navíc! V tuto chvíli jsme pro fanoušky stránky Allianz Direct ČR na Facebooku připravili speciální aplikaci, díky které se dozvíte vše o svém autě!


Aplikace Automobilové horoskopy Vám každý týden přinese horoskop přímo na míru, díky němuž budete přesně vědět, co Vás a Vašeho automobilového miláčka čeká a na co se připravit. A nejen to! Důmyslná aplikace Vám dokonce doporučí, se kterým autem Vašich facebookových přátel si bude Váš automobil nejlépe rozumět!


K horoskopu si samozřejmě můžete nahrát i fotografii Vašeho naleštěného mazlíčka a opatřit jej i přezdívkou. Horoskop potom můžete sdílet i se svými přáteli a zjistit tak, se kterým parťákem by to na silnicích šlo.


Do aplikace stačí zadat pouze značku Vašeho auta a datum jeho narození a během chvilky se dozvíte i to, co jste o něm vůbec netušili!


Pobavte se nad horoskopem pro Vašeho čtyřkolého miláčka a zjistěte, co Vás čeká v nejbližší zatáčce přímo zde.

Sandra Šubertová
Allianz Direct

V Praze dne 11. 7. 2011

Kontaktní formulář