Nová autolékárnička

9. 11. 2010

Od 1.ledna 2011 mají všichni řidiči povinnost mít ve svém autě autolékárničku splňující novou vyhlášku ministerstva dopravy č. 283/2009 a č. 216/2010 Sb. Nově tedy musí autolékárnička obsahovat komponenty jako isotermickou fólii či letáček o postupu při zvládání dopravní nehody. Vzhledem k tomu, že je třeba striktně dodržovat dobu expirace, rozhodla se většina řidičů pořídit si celou lékárničku novou.

Také proto, že koupit si novou lékárničku je zpravidla cenově výhodnější než dokupovat jednotlivé komponenty. V České republice je registrováno více než 7,5 milionu motorových vozidel, proto lze předpokládat, že trh nebude schopný tuto potřebu pokrýt a očekává se, že koncem roku bude těchto lékárniček nedostatek.


Allianz Direct proto exkluzivně připravila speciální akci, kdy ke každému nově sjednanému povinnému ručení s roční platbou získáte autolékárničku, kterou obdržíte ještě do konce roku.


Od 1.ledna 2011 musí mít řidiči všech motorových vozidel v autě kromě nové lékárničky i reflexní vestu.

Sjednáte-li si povinné ručení i havarijní pojištění online u společnosti Allianz Direct, získáte zdarma nejen novou autolékárničku, ale také reflexní vestu.

Není nic jednoduššího než sjednat si pojištění s tou nejširší pojistnou ochranou snadno a rychle přímo přes internet!

S pozdravem

Sandra Šubertová
Allianz Direct

Praha, 9. 11. 2010

Kontaktní formulář