Allianz Křižovatky

10. 10. 2011

Nová interaktivní hra Allianz pojišťovny, určená pro chytré telefony. Allianz každý měsíc vyhodnotí tři nejlepší, kteří získají 50% slevu na povinné ručení.

Allianz pojišťovna dlouhodobě podporuje bezpečnost na silnicích a motivuje řidiče k zodpovědnému chování za volantem, proto vytvořila novou interaktivní hru pro chytré telefony. Velmi hravou formou si tak můžete trénovat situace, které musí denně v provozu řešit motoristé, tedy správný postup při projíždění křižovatek.

Ale pozor! Jako hráč a majitel vozidla si navíc můžete jejím prostřednictvím snížit i sazbu povinného ručení. Allianz každý měsíc vyhodnotí tři nejlepší z vás, kteří získají 50% slevu na povinné ručení (sleva se opakovaným vítězstvím nepřenáší, nenavyšuje a hráč musí být do hry zaregistrován).

Ovládání

Jako hráč určujete, v jakém pořadí budou projíždět vozidla křižovatkami. Časové limity se vám v každém kole zkracují a současně roste obtížnost situace: přibývají tramvaje, auta a častěji se objevují křižovatky bez vyznačených hlavních silnic. Novinku z Allianz lze přirovnat třeba k pilotnímu trenažéru, ovšem s tím rozdílem, že trénovat můžete kdykoliv a kdekoliv. Hra oceňuje rychlost i vytrvalost, čím obtížnější kolo zdoláváte, tím roste i váš bodový zisk.

Výhody hry

  • jednoduché ovládaní autíček, super grafika, stále nové křižovatky
  • časové limity a zvyšující se náročnost
  • jde o soutěžní hru! Každý měsíc budou odměněni 3 výherci
  • jako bonus najdete interaktivní mapy nebezpečných křižovatek metropolí ČR
  • na hře spolupracovali dopravní experti a Policie ČR

Tato soutěžní hra vznikla ve spolupráci s dopravními odborníky a Policií ČR a nabízí motoristům také možnost prohlédnout si kritické křižovatky v největších městech České republiky. Je i skvělým pomocníkem učitelů a vychovatelů při dětské dopravní výchově. Pracuje ve standardně dostupných operačních systémech, kterými jsou chytré telefony vybaveny a všichni si ji mohou stáhnout zdarma.


Přejeme šťastnou jízdu!

S vámi od A do Z
Allianz pojišťovna, a.s.

V Praze, dne 10. 10. 2011

Kontaktní formulář