Nový design webu Allianz Direct

20. 4. 2011

Dne 8.března 2010 byly spuštěny webové stránky Allianz Direct s novým designem. Vzhled internetových stránek Allianz Direct prošel změnami, které pro Vás umožňují lepší orientaci při výpočtu ceny či sjednání pojištění. Připravili jsme pro Vás ještě přehlednější a jednodušší aplikaci pro pohodlné sjednání pojištění online.

V říjnu minulého roku došlo k úpravě homepage a rozhraní pro sjednávání autopojištění. Tyto úpravy proběhly v původním modrém designu. Implementováním nejnovějšího šedého vzhledu se stránky Allianz Direct sjednotily s podobou stránek Allianz pojišťovny.


Zajistili jsme pro Vás tak ještě snazší a přehlednější sjednání pojištění, a to jak autopojištění, tak i cestovního pojištění a pojištění majetku. Výpočet ceny je nyní o mnoho rychlejší a nové stránky Vám vychází více vstříc.


Z homepage se lze proklikem z jednotlivých obrazových ikonek přesunout na další informace o všech typech pojištění, dále k výpočtu ceny nebo přímo ke sjednání pojištění. Horní horizontální lišta má stejnou funkci a navíc pouhým pohybem myší na rozhraní ukazuje rozcestí, kam můžete z homepage pokračovat.


Na homepage stále zůstal oblíbený formulář „Kontaktujte nás,“ kam stačí napsat Vaše telefonní číslo a my Vám rádi zavoláme zpět a s jakýmkoli dotazem Vám poradíme či pomůžeme sjednat pojištění.


Vyzkoušejte i Vy rychlé a kvalitní online pojištění na nových stránkách Allianz Direct!

S pozdravem,
    
Sandra Šubertová
Allianz Direct

Praha, 20. 4. 2011

Kontaktní formulář