Jak postupovat, když vaše pojišťovna nečekaně ukončí svou činnost?

O pojištění od Allianz nepřijdete. Jsme silný a spolehlivý partner s více než stoletou historií. Díky pevnému zázemí a dlouhodobému stabilnímu růstu nám důvěřuje stále více lidí po celém světě.

1. Vaše pojišťovna nečekaně končí.     2. Rozhodli jste se přejít k Allianz.     3. Zavolejte nám na naši infolinku.     4. Řekněte, že přecházíte od pojišťovny, která končí svou činnost, a my vám nabídneme mimořádnou slevu.     5. Můžete si vydechnout – máte auto pojištěné u silného a spolehlivého partnera.

Stačí zavolat na naši infolinku a číslem smlouvy doložit, že přecházíte od pojišťovny, která končí svou činnost, a dostanete od nás mimořádnou slevu.
241 170 000
Po–Pá 8:00–20:00
Chci si nechat zavolat zpět

Jak přejít k Allianz

V případě, že u nás sjednáváte autopojištění a máte v současné době stejné vozidlo již pojištěné, je vždy nutné podat výpověď Vaší stávající smlouvy. Pro tento případ můžete využít jeden ze vzorů pro ukončení dosavadního pojištění (formát MS WORD). Doručení výpovědi je nutné provést ve stanovené zákonné lhůtě, která činí minimálně 6 týdnů před koncem sjednaného pojistného období.

Kontaktní formulář